odzyskiwanie danych wondershare

Jak odzyskać utracone dane w różnych scenariuszach

W związku z powszechnym atakiem złośliwego oprogramowania i problemami z uszkodzoną pamięcią dość często dochodzi do niechcianej utraty danych. Kilka lat temu prawie nie było żadnych niezawodnych narzędzi do odzyskiwania danych, aby odzyskać utraconą lub usuniętą zawartość. Na szczęście istnieje wiele narzędzi do odzyskiwania danych z różnych źródeł. Jedną z najbardziej popularnych i niezawodnych aplikacji jest Odzyskiwanie danych przez Wondershare. Jest dostępny zarówno dla systemu Windows, jak i Mac i oferuje mnóstwo zaawansowanych funkcji. W tym przewodniku omówimy szczegółową analizę narzędzia do odzyskiwania danych, a także poznamy jego działanie.

Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie: główne funkcje
Przed opracowaniem tego przewodnika postanowiliśmy sami zapoznać się z tym narzędziem. Narzędzie do odzyskiwania danych zostało opracowane przez Wondershare, która jest jedną z najbardziej renomowanych firm technologicznych w branży odzyskiwania danych. Ponieważ dostępna jest bezpłatna wersja programu każdy może przejść na jej stronę internetową i spróbować. Odzyskiwanie jest już znane z wysokiego współczynnika odzyskiwania danych wynoszącego 96% w systemie Windows, co czyni go jednym z najbardziej skutecznych narzędzi do odzyskiwania danych.

Aplikacja jest niezwykle łatwa w obsłudze i obsługuje wszystkie rodzaje odzyskiwania danych. Użytkownicy mogą również odzyskiwać dane z dysku wewnętrznego lub dowolnego innego podłączonego źródła. Oto niektóre z głównych funkcji odzyskiwania danych, które nam się podobały.

Rozbudowane odzyskiwanie danych
Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie danych obsługuje ponad 1000 różnych typów formatów plików. Dlatego użytkownicy mogą odzyskać swoje zdjęcia, filmy, pliki audio, dokumenty, wiadomości e-mail, skompresowane pliki i wszelkiego rodzaju treści.

Obsługiwane wszystkie scenariusze
Aplikacja obsługuje wszystkie rodzaje warunków i scenariuszy, które prowadzą do odzyskiwania danych. Niektóre z typowych przypadków to przypadkowe usunięcie danych, usunięcie Kosza, odzyskanie utraconej partycji, uszkodzenie systemu, usunięcie ataku wirusa i tak dalej.

Obsługa urządzeń zewnętrznych
Oprogramowanie do odzyskiwania danych dla systemów Windows i Mac obsługuje skanowanie pamięci wewnętrznej systemu. Poza tym może również przeprowadzać szerokie odzyskiwanie danych z wielu źródeł, takich jak karta SD, odtwarzacz MP3, dysk USB, kamera, aparat cyfrowy, zewnętrzny dysk twardy itp. Obsługuje również odzyskiwanie w systemie plików NTFS, FAT16, FAT32, exFAT i innych popularnych systemy plików.

Przyjazny dla użytkownika interfejs
Aplikacja do odzyskiwania danych jest wyjątkowo przyjazna dla użytkownika i ma intuicyjny interfejs. Można wykonać prosty 3-etapowy proces kliknięcia, aby odzyskać dane bez wcześniejszego doświadczenia technicznego.

Podgląd dostępny
Jest to jedna z najlepszych funkcji odzyskiwania danych, którą znaleźliśmy. Po zakończeniu procesu odzyskiwania interfejs umożliwia podgląd wyodrębnionych danych (takich jak zdjęcia i filmy). W ten sposób użytkownicy mogą po prostu wybrać pliki, które chcą odzyskać selektywnie.

Różne tryby odzyskiwania
Obecnie Recoverit by Wondershare obsługuje dwa różne tryby odzyskiwania danych. Tryb szybki umożliwia szybkie i zadowalające skanowanie. Wszechstronne odzyskiwanie przeprowadzi głębokie skanowanie w systemie. Mimo że jest to czasochłonne, ostatecznie przyniesie lepsze rezultaty.

Odzyskaj dane z uszkodzonego systemu
Nawet jeśli komputer PC lub Mac ulegnie awarii, Recoverit może pomóc odzyskać dane. Obsługuje wszystkie najważniejsze scenariusze, takie jak brak odpowiedzi komputera, niebieski ekran śmierci, błąd systemu operacyjnego i inne znaczące problemy. Wersja Ultimate tego narzędzia pozwala nam utworzyć nośnik startowy, umożliwiając odzyskiwanie danych nawet w niereagującym systemie.

W 100% bezpieczny i niezawodny
Podczas odzyskiwania danych w określonej lokalizacji Recoverit nie zapisuje danych pomiędzy nimi. Wszystkie dane pozostaną bezpieczne, a użytkownicy mogą zaufać Recoverit w obsłudze nawet ich wrażliwych lub osobistych treści.

Darmowe i płatne wersje
Aby ułatwić innym korzystanie z aplikacji do odzyskiwania danych, Wondershare udostępnia aplikację na różne sposoby. Podstawowa wersja Recoverit Data Recovery jest dostępna za darmo i pozwala nam odzyskać do 100 MB danych bez wydawania ani jednego grosza. Wersję Pro można kupić za 39,95 USD (rocznie na 1 komputer), natomiast wersja Ultimate kosztuje 59,95 USD rocznie. Wszystkie zakupy obsługują również bezpłatne dożywotnie uaktualnienie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.