wondershare odzyskiwanie danych

Jak odzyskać utracone lub usunięte dane za pomocą Recoverit Data Recovery?

Korzystanie z odzyskiwania danych Odzyskiwanie danych jest niezwykle proste, ponieważ oferuje intuicyjny interfejs. Po zainstalowaniu programu Recoverit na komputerze z systemem Windows lub Mac, wykonaj następujące podstawowe kroki, aby odzyskać dane.

Krok 1: Wybierz tryb odzyskiwania danych
Podczas uruchamiania Recoverit zostaniesz poproszony o wybranie trybu odzyskiwania danych. Na przykład można usunąć odzyskiwanie danych, odzyskiwanie kosza, odzyskiwanie utraconych partycji i tak dalej. Po prostu wybierz swoją obecną sytuację na początek. Jeśli utraciłeś pliki z innego źródła (takiego jak karta SD lub pendrive), najpierw podłącz go do systemu. Odtąd wybierz opcję „Odzyskiwanie urządzenia zewnętrznego” z domu.

Krok 2: Wybierz lokalizację do skanowania
W następnym oknie zostaną wyświetlone dostępne partycje lub podłączone do nich źródła zewnętrzne. Użytkownicy mogą po prostu wybrać lokalizację, którą chcą przeskanować, i kliknąć przycisk „Start”, aby rozpocząć proces odzyskiwania.

Krok 3: Wyświetl podgląd i przywróć dane
Ponieważ Recoverit będzie próbował wyodrębnić utracone, usunięte lub niedostępne dane z wybranego źródła, użytkownicy powinni poczekać chwilę. Wyświetlaj postępy za pomocą wskaźnika ekranowego i staraj się nie zamykać aplikacji pomiędzy.

Po zakończeniu skanowania możesz wyświetlić odzyskaną zawartość wymienioną w różnych kategoriach. Wystarczy odwiedzić kategorię z lewego panelu i wyświetlić podgląd danych po prawej stronie. Na koniec możesz po prostu wybrać zawartość, którą chcesz odzyskać, i kliknąć przycisk „Odzyskaj”. Umożliwi to zapisanie danych w dowolnej wybranej lokalizacji.

Krok 4: Wykonaj głębokie skanowanie (opcjonalnie)
Jeśli nie możesz wyodrębnić plików, których szukasz, rozważ głębokie skanowanie. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Odzyskiwanie dookoła” umieszczony na dole interfejsu i poczekaj na przetworzenie, ponieważ zajmie to więcej czasu. Na koniec możesz przeglądać i przywracać dane w ten sam sposób.

Wondershare Recoverit to z pewnością zaradne oprogramowanie do odzyskiwania danych na komputery PC i Mac, które każdy użytkownik powinien rozważyć wypróbowanie. Z narzędzia tego korzysta już ponad 5 milionów osób w ponad 160 krajach i jest znane z najwyższego wskaźnika skuteczności odzyskiwania danych. Może pomóc odzyskać wszystkie dane w różnych scenariuszach, bez względu na sytuację. Dlatego jeśli nie chcesz cierpieć z powodu niechcianej utraty danych, trzymaj narzędzie pod ręką. Pomoże Ci odzyskać utracone dane i uratować dzień przy każdej nieoczekiwanej okazji.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.