synology 2018

Angielski Event Synology 2018

Synology NAS kieruje się do 2018 roku z imponującą ofertą sprzętu i oprogramowania

Duża marka w Network Attached Storage po raz kolejny gościła swoją doroczną konferencję, planując pojawienie się w 17 różnych krajach, a Chiny i Tajwan prowadzone wcześniej w ciągu miesiąca, to teraz kolej Londyn, Wielka Brytania, aby gościć konferencję Synology na 2017 i 2018. Z obietnicami bezpośredniej interakcji z ekspertami w celu zdobycia cennego doświadczenia i wiedzy, a także okazję do zapoznania się z nimi w zakresie przechowywania, tworzenia sieci i obsługi aplikacji, a także do rozmowy z nimi i udzielania informacji zwrotnych na produktach i cechach, to przez lata przeobrażało się w dość wypolerowany romans (wow, to był dość biegły wyrok). Brzmi to jak marketing blurb, należy zauważyć, że takie wartościowe wydarzenia, jak rynek publiczny i prywatny, mogą dowiedzieć się, jak przemysł serwerów NAS zmienia się na konkurencję i (w wielu przypadkach) integruje więcej bardziej z istniejącym publicznym postrzeganiem łatwego przechowywania w chmurze.

Co zobaczymy w firmie Synology NAS w 2018 roku?

W zeszłym roku w firmie Synology 2017 z pewnością był  duży nacisk na oprogramowanie i aplikacje biznesowe, pozostawiło to kilku użytkowników trochę rozczarowanych, że serie dysków NAS domów były w dużej mierze pomijane. W ubiegłym roku zdecydowanie większy nacisk na oprogramowanie, oprogramowanie i usługi biznesowe. nowe szablony, nowe aplikacje, które były konkurencyjne z tymi z Google i Windows, co zapewnia lepszą kontrolę i płynność danych tworzonych i rozpowszechnianych w Twojej firmie. W tym roku wydaje się to znacznie bardziej wyważone, zarówno z wieloma urządzeniami typu desktop na stół, urządzeniami rackmount klasy Enterprise, jak i szczegółami oraz przewodniki po fantastycznych aplikacjach.

Desktop i sprzęt SMB w Synology 2018 w Londynie

Jak już wspomniano, na zdecydowanie większy nacisk został położony na urządzenia stacjonarne niż w poprzednim roku i świetnie było zobaczyć wiele dysków NAS na wystawie.

Synology events

Z wieloma urządzeniami przygotowanymi dla nas, a także specjalistą ds. Technicznych, aby pokazać dokładniejsze zagadnienia i odpowiedzieć na Twoje pytania. Kilka urządzeń uruchomionych i działających było już dostępnych na rynku i zostało omówione w NASCompares i SPANTV, ale to było jeszcze fajniejsze gdy zobaczyłem jak działają. Nowsze jednostki na pokazie, takie jak DS918 + 4-Bay diskstation, w porównianiu z  2-Bay małym bratem DS718 + NAS przyciągnął szczególną uwagę (jak można było oczekiwać), ale to nie był koniec . Obecność wydanego w czerwcu  DS1517 + i DS1817 + została potwierdzona, mimo że nadal słyszy się, że ludzie pytają i mówią o jego CPU.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.