Utracone zdjęcia, kontakty czy smsy? Specjaliści pomogą

Telefon dla wielu z nas jest niczym druga pamięć, trzecia ręka i centrum zarządzania życiem. Kiedy jednak ulega awarii sprawy mocno się komplikują. Najczęściej myśląc o usterce w telefonie myślimy o mechanicznej awarii. Tymczasem może się okazać, że największym problemem jest utrata dany zapisanych w pamięci wewnętrznej telefonu czy na karcie pamięci. Nowy telefon można sobie łatwo kupić. Jednak danych utraconych samodzielnie możemy nie odzyskać. Wówczas należy zgłosić się do specjalistów od odzyskiwania danych, którzy doskonale wiedzą jak poradzić sobie z utratą różnego rodzaju danych.

Rozbity, zmiażdżony, zalany telefon

Współczesne telefony są lekkie, dotykowe i multifunkcjonalne. Niestety nie są tak odporne na uderzenia, upadki czy naciski jak dawne, przysłowiowe „cegły”. Często za sprawą naszej nieuwagi czy nieszczęśliwego zbiegu okoliczności dochodzi więc do rozbicia, zmiażdżenia czy zalania telefonu. W większości przypadków takie urządzenie nie będzie się już do niczego nadawało. Co jednak z zapisanymi na nim danymi? Jest duża szansa, że specjaliści z serwisu zdołają je odzyskać. Pod warunkiem, że uszkodzeniu nie uległy główne części telefonu.

Awaria systemu operacyjnego

Pliki mogą ulec usunięciu z powodu awarii systemu operacyjnego. Wówczas konieczna jest ponowna instalacja systemu. Jednak dane utracone można jeszcze odzyskać. Czasami przez pomyłkę sami usuwamy pliki, których potrzebujemy. W takich sytuacjach również pomogą nam fachowcy od odzyskiwania danych. Im mniej czasu upłynie od usunięcia danych, tym większe pole manewru mają specjaliści.

2 myśli na temat “Utracone zdjęcia, kontakty czy smsy? Specjaliści pomogą

  1. Kiedy mój telefon odmówił posłuszeństwa straciłam wszystkie zdjęcia i kontakty. Na szczęście specjalista odzyskał dane.

  2. Zapisuje wszystkie kontakty wyłącznie w pamięci telefonu. Kiedy się roztrzaskał szybko zwróciłam się o pomoc do serwisu odzyskiwania danych.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.